December 15, 2013

Pristatymas

Rėmus, paspartus bei kitas prekes pristatome VISOJE Lietuvoje tokiomis sąlygomis:

1. Kurjeriu. Pristatymo kaina 5€, pristatoma kitą darbo dieną po išsiuntimo, per Venipak siuntų tarnybą, pristatoma tiesiai į Jūsų nurodytą adresą. Užsakymus virš 200€ KURJERIU PRISTATOME NEMOKAMAI! Dideliems rėmams, kurių nors vienas vidinis matmuo viršija 150cm taikomas specialus 10€ pristatymo mokesčio tarifas.

2. Atsiimkite Pats NEMOKAMAI. Pagamintą užsakymą nemokamai galite pasiimti iš mūsų rėminimo salono Kauno CENTRE – Vytauto pr. 60 (Galerija Paveikslai.lt). Prieš atvykstant būtina susisiekti telefonu ir įsitikinti kad užsakymas jau paruoštas (8 686 87788). Pristatymas į Kuršių Neriją papildomai kainuoja 14,48 €

PAVEIKSLŲ PAKABINIMO SISTEMOS:

Pakabinimo sistemos yra nestandartinių gabaritų siuntinys (trijų metrų ilgio pakuotė), todėl jų pristatymas lietuvoje kainuoja 10€. Užsakant pakabinimo sistemų už daugiau nei 200€ KURJERIU PRISTATOME NEMOKAMAI! 

Daiktų paėmimas rėminimui iš namų ar darbovietės:

Paveikslus, nuotraukas, siuvinius, veidrodžius ar kitus daiktus PASIIMAME ir pristatome jau įrėmintus VISOJE LIETUVOJE. Jums patogiu laiku ir adresu atvyksta kurjeris – daiktai turi būti saugiai supakuoti vežimui. Pasiėmimo kaina – 5 €, rėmelių parinkimas, pasiūlymo suformavimas – NEMOKAMAS, jau įrėmintus daiktus pristatome standartinėmis sąlygomis ir įkainiais. Susisiekite, su mumis, jei norite suderinti daiktų paėmimą rėminimui. Pasirūpinkite, kad daiktai būtų saugiai supakuoti vežimui. Taip pat Jums patogiu būdu nemokamai galite atvežti atsiųsti ar pristatyti daiktus patys į rėmiminimo centrą pačiame Kauno centre.

Prekių pristatymas į Kuršių Neriją papildomai kainuoja 30 €

Apie pristatymą į užsienį

Dėl siuntimo kainos į užsienį susisiekite telefonu arba El. paštu – info@reminimodirbtuves.lt. Kainas lemia užsakymo dydis, svoris ir šalis (Europos sąjungos narė ar ne).