April 24, 2015

Rėminimo paslaugos Panevėžyje: profesionalus rėminimas

Jei gyvenate Panevėžyje ir ieškote kur kokybiškai ir patogiai įsirėminti savo paveikslus ar užsisakyti naujus įrėmintus veidrodžius – nudžiuginsime, nes dabar NET NEREIKIA NIEKUR EITI IŠ NAMŲ! Kokybiškai pagaminti rėmeliai ar veidrodžiai atkeliaus tiesiai į Jūsų namus, o jei turite daiktus, kuriuos norite profesionaliai įrėminti  – galite atsiųsti mums į dirbtuves, ir mes grąžinsime jau įrėmintus!

Jei planuojate rėmelius užsakyti internetu – paskaitykite išsamų gidą kaip tai padaryti – paprasta! Jei norite, kad visus rėminimo darbus kokybiškai (ir nebrangiai!) atliktų mūsų patyrę rėmintojai – susisiekite su mumis – mūsų kurjeris atvyks pasiimti neįrėmintus daiktus, o dizainerė pasiūlys geriausiai tinkančius rėmelius. Paėmimo ir pristatymo kainas rasite ČIA> Rėmelių pasiūlymas, priderinimas nekainuos nieko!

Jei neesate tikri, ar rėmus užsakyti internetu verta – paskaitykite mūsų klientų iš visos Lietuvos atsiliepimus. Taip pat paržiūrėkite įdomesnius mūsų įrėmintus darbus – galbūt pasisemsite įkvėpimo!

Jei turite paveikslą, fotografiją, siuvinį ar kitą daiktą, kurį norite įrėminti – susisiekite su mumis.

Galite daiktą atsiųsti mums į dirbtuves arba tiesiog užsisakyti reikalingą rėmelį internetu.

Patikėkite rėminimą savo srities profesionalams!

Reminimo paslaugos panevezyje

Rinkinkis rėmelius iš šimtų galimybių!