July 2, 2014

Rėminimas internetu (kaip užsisakyti rėmą?)

RėminimoDirbtuvės.lt teikia kokybiškas rėminimo paslaugas internetu. Didžiausiame Lietuvos internetiniame rėminimo kataloge galite išsirinkti rėmą savo drobei, paveikslui, nuotraukai, plakatui, reprodukcijai, siuviniui ar BET KAM, ką tik norite įsirėminti.

Rėmą pagaminsime SPECIALIAI Jums ir pagal tikslius Jūsų nurodytus išmatavimus. Norint užsakyti reikalingą rėmą nebūtina registruotis internetinėje parduotuvėje www.remai.lt.

Kita vertus registruoti vartotojai įgyja galimybę naudotis tam tikrais privalumais lyginant su neregistruotais: užtenka tik sykį įvesti savo duomenis perkant prekę, kitakart to daryti nebereikės (tereikia atsiskaitant pažymėti varnelę “susikurti paskyrą” arba užsiregistruoti paspaudus “Pirkėjo zona”, tinklapio viršuje); užsiregistravę klientai bus informuojami apie naujausias www.remai.lt akcijas ir nuolaidas; jiems yra pasiekiama visų apsipirkimų istorija ir kita patogi ir naudinga informacija, kuri Jūsų apsipirkinėjimą internetinėje parduotuvėje padarys malonesį bei patogesnį!

Rėmus užsakyti internetu – patogu, greita ir pigu. Parengėme žingsnis po žingsnio išsamų gidą su paaiškinimais kaip užsakyti rėmą internetu:

Rėmų filtras, rėmų rušiavimas, rėmų pasirinkimas

Tinklapio kairėje visada rasite rėmų filtrą. Naudodamiesi juo pagal savo poreikius – rėmelio plotį, aukštį, spalvą, žaliavą – atrūšiuosite tinkamus rėmus iš viso rėmų katalogo

Rėminimas interenetu

Rėmų kataloge, paspaudę ant bet kurio rėmo rasite išsamią techninę informaciją apie bagetą (kainą, plotį, aukštį, gylį), iš kurio bus gaminamas reikalingas rėmas. Laukelyje pasirinkite daikto, kurį planuojate rėminti, TIKSLIUS matmenis, arba pasirinkite vieną iš dažnai pasitaikančių standartinių formatų – reikiamo rėmo kaina bus suskaičiuota vienu paspaudimu!

rėminimas, rėminimo centras, paveikslų rėminimas

Kai jau žinomas Jums reikalingo dydžio rėmas, varnele pažymėkite Jums reikalingus priedus – stiklą, veidrodį, plexiglass, pakabinimą ir t.t.

rėmų užsakymas internetu

Sistema automatiškai parodys galutinę rėmo kainą su pasirinktais priedais. Jei reikalingas daugiau nei vienas toks pat rėmelis, pasirinkite kiek tokių rėmelių norite užsakyti spausdami + arba – ženklus. Viską pasirinkę spauskite mygtuką “Įdėti į krepšelį”.

rėminimas internetu: prekių krepšelis

Pasirinktas rėmas atsidurs prekių krepšelyje. Krepšelį visados rasite tinklapio dešiniąjame viršutiniame kampe. Jei rinksitės daugiau rėmelių – grįžkite į rėmų katalogą, jei norite atsiskaityti už pasirinktą rėmą – spustelkite ant krepšelio ikonos.

Rėmų užsakymas internetu

Atsidariusiame krepšelyje matysite pasirinktą rėmą bei priedus. Jei turite nuolaidos kodą – įveskite jį į nuolaidos laukelį. Pasirinkite pristatymo būdą. Įsitikine kad visa informacija tesinga, spauskite “TOLIAU–>”

rėmai, rėminimas internetu

Įveskite savo duomenis – raudona žvaigždute pažymėtus laukelius užpildyti būtina. Įsitikinę kad visa informacija teisinga pasirinkite apmokėjimo būdą. Pasirinkę “Apmokėjimas per el. bankininkystės sistemą” būsite nukreipti į MOKĖJIMAI.LT sistemą. Vadovaudamiesi nurodytais žingsniais galėsite paslaugas apmokėti Jums patogiu būdu – pavedimu arba grynais MAXIMA kasose, Lietuvos Pašte ar PERLO terminale.

rėminimas internetu: užsakymo patvirtinimas

Sėkmingai pateikę užsakymą matysite žinutę “Užsakymas gautas”. Užsakymo patvirtinimą su visomis užsakymo detalėmis gausite ir į savo anksčiau nurodytą el. paštą. Dėl užsakymo detalių su Jumis susisieksime telefonu. Sveikiname išsirinkus ir įsigijus rėmą internetu!

Mes suprantame Jūsų laiko vertę, todėl visus užsakytus rėmus www.rėminimodirbtuvės.lt  komanda stengiasi įvykdyti ir pristatyti per įmanomai trumpiausią laiką po užsakymo gavimo.

Mūsų siūlomų rėmų kainos – mažesnės nei kituose rėminimo centruose. Palankias kainas klientams galime pasiūlyti todėl, kad išvengiame didelių fiksuotų mokesčių: www.rėminimodirbtuvės.lt nenuomoja didelių ir brangių patalpų miesto centre, mums nėra būtinas didelis prekių sandėlis, nes visus rėmus gaminame gavę užsakymą – kokybiškai ir optimaliai panadodami  reikalingas žaliavas. Rėminti internetu – ne tik patogiau bet ir finansiškai naudingiau!

Kiti galimi rėmų užsakymo būdai:

1. Užsakymo detales ir pageidavimus siųskite el. paštu – info@reminimodirbtuves.lt. Padėsime Jums išsirinkti rėmus ir įrėminti bet ką!

2. Išsirinktą rėmą galite užsakyti telefonu (8 686 87788) – padiktuokite rėmo kodą, reikalingus matmenis, bei ką planuojate rėminti. Pakonsultuosime visais su rėminimu susijusiais klausimais!

3. Užsukite į Rėminimo Dirbtuves Kaune. Mūsų dizainerė patars kaip geriausiai įsirėminti bet kokį daiktą!

Apmokėjimas     Pristatymas     D.U.K.     Kontaktai