July 14, 2014

Foto rėmeliai internete

Jei vis dar rėmus savo fotografijoms perkate prekybos centre – metas pagalvoti ar nenorite, kad Jūsų gyvenimo akimirkos būtų įrėmintos KOKYBIŠKAI. www.rėminimodirbtuvės.lt čia Jums gali padėti – mes fotografijas bei nuotraukas rėminame ypač kokybiškai.

Kaip įsigyti rėmą nuotraukai?

Bet kuris mūsų asortimente siūlomas rėmelis gali tapti kokybiškai pagamintu foto rėmeliu – tereikia paspaudus ant patinkančio rėmo mūsų rėmų kataloge pasirinkti Jums reikalingo rėmelio formatą. Jei planuojate rėminti fotografiją – nuspręskite kokio apsauginio stiklo (paprasto ar antirefleksinio?) norėsite, jei reikalinga  – varnele pažymėkite jog norėsite kojelės rėmelio eksponavimui ant stalo. Sistema automatiškai paskaičiuos kainą su pažymėtais priedais.

Norite kad fotografiją profesionaliai įrėmintume mes?

Užveškite fotografijas į mūsų dirbtuves Kaune arba Vilniuje – padėsime pasirinkti tinkamiausią rėmelį! Jei gyvenate ne Kaune – ne bėda. Susisiekite  8 686 87788 arba el. paštu – info@reminimodirbtuves.lt. Fotografijas mums galėsite atsiųsti Jums patogiu būdu, o mes Jums atsiųsime ar atvešime į namus jau įrėmintas!

Paspaudę ČIA rasite daugiau nei 1000 įvairiausių rėmų tinkančių fotografijų rėminimui. Pasinaudodami filtru dešinėje tikrai išsirinksite sau tinkamus rėmelius.

Fotografijų rėminimas Kaune