April 15, 2014

6 priežastys, kodėl rėminti internetu

rėminimo dirbtuvės

1.     Taupote laiką.

Rinktis rėmus internetu – greita ir paprasta. Nereikia niekur važiuoti iš namų ar darbo – visų rėmų katalogą rasite internete. Pasirinktą rėmą greitai ir pigiai pristatysime patogiu adresu – sutaupysite daug laiko.

2.     Taupote pinigus

Daugumą rėmų užsakymų priimami internetu, tai reiškia, kad mums nereikalingos brangios patalpos miesto centre,  svarbiausia – klientams galime pasiūlyti žemesnes rėmų kainas. Negana to, pasirinkę savo matmenis, iškart matysite Jums reikalingo rėmo kainą.

3.     Greitai ir patogiai atsirinksite tinkamą rėmą iš daugybės.

Kad ir kur bebūtumėte, kairėje rėminimodirbtuvės.lt svetainės pusėje matysite rėmų filtrą – jo pagalba rėmus atsirūšiuosite pagal individualius kriterijus – spalvą, kainą, plotį ar gylį. Matysite tik tuos rėmus, kuriuos norite matyti.

4.     Nesvarbu kur gyvenate –  mieste, užmiestyje ar net užsienyje – rėmą pristatysime ten kur reikia.

Kad ir kuriame Lietuvos (ar užsienio!) kampelyje gyvenate rėmus bei pakabinimo sistemas Jums išsiųsime kuo skubiau ir nebrangiai.

5.     Pagaminsime ir pristatysime bet kokį, net ir nestandartinį rėmo užsakymą.

Ne kiekvienas važinėja automobiliu, kuriame tilptų dviejų metrų ilgio vonios veidrodis. Ne bėda – nuo šiol nebūtina nei važiuoti rinkti rėmo, nei, visų svarbiausia, rūpintis jo atsivežimu. Turite nestandartinio dydžio daiktą ir norite jį įrėminti? Visada pakonsultuosime.

6.     Saugu: visi rėmai kruopščiai ir saugiai supakuojami transportavimui.

Ne tik nereikės rūpintis rėmų transportavimu, bet ir būsite tikri, kad rėmeliai Jus pasieks saugūs ir nepažeisti.

Straipsnį paruošė Julius Virbickas